Atpakaļ

Noslēdzies Mērsraga kausa izcīņas spiningošanā 2022 otrais posms

27. augustā laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņas spiningošanā 2022 otrajam posmam. Tas notika nevis agri no rīta, bet sākās pusdienas laikā un turpinājās līdz vēlam vakaram. Sacensībās piedalījās pavisam 27 laivu ekipāžas.

Tuvojoties sacensību noslēgumam, vakara krēslā cita pēc citas bāzē ieradās laivas ar dažādiem lomiem un dziļāku vai seklāku laivu iegrimi. Lomi labi, īpaši lielu līdaku gan nebija daudz, bet asari trīs ekipāžām gandrīz maksimālo pieļaujamo desmit kilogramu robežās. Renārs Herings un Gints Šulcs, kā arī Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas asaru kvotu izpildīja pēc pilnas programmas, nododot precīzi desmit kilogramus asaru. Igoram Kudem un Pēterim Studentam asari lomā 9,795 kg svarā. Tas gan neļāva viņiem tikt augstāk par otro vietu, jo pievienot asariem varēja vien dažas līdakas. Lielākā otrā posma zivs (83 cm) – līdaka Tomasa Ratenieka un Daniela Lepera kontā.

Labāko otrā posma rezultātu (29965 punkti) uzrādīja Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis. Viņiem četras līdakas un asari, vairāk kā sešu kilogramu apjomā. Otrajā vietā (27601 punkts) Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas (viena līdaka un desmit kilogrami asaru), bet trešo vietu ar rezultātu (27512 punkti) izcīnīja Igora Kudes un Pētera Studenta ekipāža.

Sacensību kopvērtējumā pēc abiem posmiem pirmajā vietā ar 4 punktiem izvirzījušies Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas, otrajā vietā ar 7 punktiem – Edgara Stiķa un Daiņa Arbidāna ekipāža, trešie – Renārs Herings un Gints Šulcs arī ar 7 punktiem.

Sacensību otrais posms noslēdzies, intriga ir pieaugusi! Cīņa noslēgsies un kausa ieguvēji tiks noskaidroti trešajā posmā 17. septembrī – starts plkst. 6.30 no laivu bāzes „Pīlēni”.