Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Iesūti
Atpakaļ

Noslēgušies Latvijas kausa Kurzemes reģiona posmi spēka trīscīņā un spiešanā guļus

Pirmo reizi pēc daudzu gadu pauzes Ziemeļkurzemē, Dundagas vidusskolas sporta zālē, notika Latvijas kausa Kurzemes reģiona posmi spēka trīscīņā un spiešanā guļus. Šīs sacensības pulcēja vairāk kā 50 atlētu no desmit dažādiem sporta klubiem.

Talsu novadu sacensībās pārstāvēja divas sportistu komandas – Dundagas sporta klubs „Dandijs”  un „Talsu spēka atlēti”.

Kopvērtējumā spēka trīscīņā, kuri startēja open grupā, 1. vietu savā svaru kategorijā ieguva Toms Freijs („Talsu spēka atlēti”), paceļot 455 kg kopsummā un Edgars Tīfentāls (sporta klubs „Dandijs”) ar 595 kg. Senioru konkurencē 2. vietu savā svaru kategorijā izcīnīja Vitālijs Lukjaņenoks („Talsu spēka atlēti”) ar summu 600 kg. Savukārt open grupā Gatis Dumpis (sporta klubs „Dandijs”) kopsummā savāca 360 kg, bet no jauniešu grupas Arnolds Bergmanis (sporta klubs „Dandijs”) – 330 kg. 3. vietu open grupā savā svara kategorijā izcīnīja Jānis Langzams – summā 482,5 kg („Talsu spēka atlēti”).

Spiešanā guļus 1. vietu savā grupā un svara kategorijā izcīnīja Niklāvs Krūmiņš – 92,5 kg un Edgars Tīfentāls – 150 kg no sporta kluba „Dandijs”. Savukārt no „Talsu spēka atlētiem” 1. vietu ieņēma Gatis Biezais – 142,5 kg un Vitālijs Lukjaņenoks – 147,5 kg. 2. vietu no sporta kluba „Dandijs” izcīnīja Lelde Tīfentāle – 42,5 kg, Arnolds Bergmans – 80 kg, savukārt no „Talsu spēka atlētiem” Toms Freijs – 115 kg un Jānis Langzams – 117,5 kg. 3. vietu izcīnīja Ralfs Burka -70 kg un Gatis Dumpis – 90 kg no sporta kluba „Dandijs”.

Par absolūti labākajiem sniegumiem spēka trīscīņā un spiešanā guļus parūpējās Anna Gulbe („Legacy”) un Marius Smalkis („Mažeikių Švyturys”). Komandu vērtējumā spēka trīscīņā uzvarēja „Jaunķemeri KRC” komanda, savukārt spiešanā guļus uzvarēja Mažeikių Švyturys.

Paldies atbalstītājiem – „Nutrix”, „Valens Nutri”, radošajai apvienībai „Kolibri” un vīriešu veselības platformai „Vīru tests”!