Atpakaļ

Noslēgusies Liepājas pludmales tenisa līga 2022

2022. gada 2. jūnijā tika uzsākta 2022. gada Liepājas pludmales tenisa līga, kas sastāvēja no pieciem posmiem. Kopvērtējumā augstākajā līgā uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Paula Anna Vuciņa un Artis Zombergs, bet vidējā līmenī – Sanita Eihmane un Guntars Kikučs.

No jūnija līdz augustam, laukumos pie LOC Tenisa halles, ar Liepājas pilsētas atbalstu, tika aizvadīti pieci posmi, lai noskaidrotu Liepājas labākos pludmales tenisistus 2022. gada sezonā. Trīs no posmiem tika aizvadīti vīriešu un sieviešu pāriem, bet divi no posmiem – jauktajiem pāriem. Sacensību sērijas noslēgumā tika noskaidroti individuāli labākie pludmales tenisisti.

Kā jau iepriekš tika ziņots, pirms noslēdzošā posma, kas norisinājās 4. augustā, iespējas uzvarēt sacensību kopvērtējumā bija vairākiem pludmales tenisistiem. Noslēdzošais posms norisinājās vīriešu pāriem un sieviešu pāriem. Šoreiz sacensībās piedalījās 45 pāri. Augstākā līmenī savā starpā sacentās 4 vīriešu un 5 sieviešu pāri, savukārt, vidējā līmenī – 19 vīriešu un 17 sieviešu pāri.

Augstākā līmeņa vīriešu konkurencē uzvaru 5. posmā izcīnīja Artis Zombergs un Ģirts Antonovs, bet sieviešu konkurencē Paula Anna Vuciņa un Ilze Sermole.

Vidējā līmenī vīriešu pāru konkurencē uzvaru 5. posmā izcīnīja Guntars Kikučs ar Miku Jaunzemi, savukārt, sieviešu konkurencē triumfēja Madara Berga ar Lauru Egli.

Pēc piektā sacensību posma, 5. augustā, tika apbalvoti 2022. gada Liepājas pludmales tenisa līgas kopvērtējuma uzvarētāji. Vīriešu augstākā līmenī, kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Artis Zombergs, 2. vietu ieguva Ģirts Antonovs, bet bronzas godalgu izcīnīja Kaspars Klamers. Tikmēr sieviešu augstākā līmenī, vislabāko sniegumu piecu posmu garumā demonstrēja un uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Paula Anna Vuciņa, 2. vietu izcīnīja Zane Vilnīte, bet 3. vietu ieguva Laila Beiere.

Vidējā līmenī, sacensību vīriešu kopvērtējumā triumfēja Guntars Kikučs, 2. vietā ierindojās Andis Čerņecovs, bet 3. vietu ieguva Mihails Kostusevs. Vidējā līmeņa sieviešu konkurencē zelta medaļu izcīnīja Sanita Eihmane, 2. vietā ierindojās Sanita Punga, bet goda pjedestālu noslēdza Aija Kalnīte.

Liepājas pludmales tenisa līgas organizētāji vēlas pateikties visiem sacensību dalībniekiem un atbalstītājiem par neaizmirstamu piedzīvojumu visas vasaras garumā. Papildus atgādinot, ka 2022. gada 27. un 28. augustā norisināsies Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā, par ko informācija sekos drīz.