Atpakaļ

Orientieristi 2022. gada sezonu sāks ar sacensībām Jūrmalciemā

Ar sezonas atklāšanas sacensībām Jūrmalciemā sestdien, 26. martā, tiks uzsākta 2022. gada orientēšanās sezona Liepājā un Dienvidkurzemes novadā. Kopumā šosezon līdz pat oktobrim paredzētas 26 orientēšanās kārtas un septiņas jauno dalībnieku apmācības.

Orientēšanās sezona tiks atklāta ar sacensībām “Kuršu pamošanās”, kas notiks jau šo sestdien, 26. martā, Jūrmalciema mežos. Pieteikšanās dalībai sacensībās atvērta līdz 22. marta pusnaktij, reģistrējoties pieteikumu sistēmā. Dalībniekiem pieejamas dažādas distances, kas piemērotas dažādiem vecumiem un iemaņām, kā arī OPEN klase – dalībniekiem bez vai ar nelielu orientēšanās pieredzi.

Reizi mēnesī tiks organizētas orientēšanās apmācības jauniem dalībniekiem, kuri vēlas gūt iemaņas orientēšanās sportā – šogad kopumā notiks septiņi apmācību treniņi. Pirmās apmācības notiks jau nākamnedēļ, 31. martā, plkst. 18.00 Vētru ielas stāvlaukumā. Pieteikšanās apmācībām, rakstot SMS uz tālruni: 29 199 411. Dalība ir bez maksas.

Tās pašas nedēļas nogalē, 2. un 3. aprīlī, Liepājā un Papē norisināsies starptautiskas divu dienu orientēšanās sacensības “Kurzemes pavasaris”.

Plānots, ka sacensībās piedalīsies dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un citām valstīm. Vairāk mājaslapā: pavasaris.lv.

Savukārt 5. aprīli sāksies orientēšanās seriāls “DR-Krasts 2022”. Tās ir regulāras treniņsacensības, kas notiek reizi nedēļā – otrdienās – katru reizi kādā citā no Liepājas vai Dienvidkurzemes vietām. Pirmā seriāla kārta notiks otrdien, 5. aprīlī, Beberliņos.

Noslēdzošās sacensības rudenī, kā ierasts, būs Liepājas orientēšanās čempionāts, kas notiks 8. oktobrī, noskaidrojot ātrākos un precīzākos sportistus aizvadītajā sezonā.

Aktuālajam orientēšanās pasākumu kalendāram var sekot līdzi kluba mājaslapā www.drkrasts.lv vai sociālā tīkla profilā facebook.com/drkrasts.

Orientēšanās pasākumi notiek ar Liepājas pilsētas, Dienvidkurzemes novada un Latvijas Orientēšanās federācijas atbalstu.