Atpakaļ

Piešķir finansējumu Eiropas un pasaules līmeņa rallija organizēšanai Talsu novadā

0

Talsu novada dome apstiprinājusi sadarbības līguma slēgšanu ar SIA „RA Events” par FIA Eiropas rallija čempionāta posma organizēšanu Talsu novadā 2023. gadā un FIA Pasaules rallija čempionāta posma organizēšanu Talsu novadā 2024. gadā. Pašvaldība nolēmusi finansiāli atbalstīt abu posmu organizēšanu, divu gadu laikā piešķirot finansējumu 60 000 eiro apmērā.

Rallijs Talsos ir sena tradīcija, kas šobrīd, pateicoties Raimonda Strokša un SIA „RA Events” darbam, izaugusi līdz Eiropas un nu jau pasaules līmenim.

24. novembrī Talsu novada domes deputāti atbalstīja SIA „RA Events” lūgumu finansiāli atbalstīt FIA Eiropas rallija čempionāta posma norises organizēšanu Talsu novadā 2023. gadā un FIA Pasaules rallija čempionāta posma organizēšanu 2024. gadā.

2022. gadā FIA Eiropas rallija čempionāta posms notika Talsu novadā, Liepājā un Dienvidkurzemes novadā, bet 2023. gadā tas norisināsies Liepājā, Dienvidkurzemes, Tukuma, Kuldīgas un Talsu novadā. Tā veiksmīgai norisei no 2023. gada Talsu novada budžeta tiks nodrošināts finansējums 20 000 eiro apmērā.

Savukārt 2024. gadā plānotā FIA Pasaules rallija čempionāta organizēšanai no attiecīgā gada budžeta tiks piešķirti 40 000 eiro. Par abu pasākumu organizēšanu Talsu novada pašvaldība ar uzņēmumu slēgs sadarbības līgumu.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.