Atpakaļ

Pirmajā Baltijas Jaunatnes futbola līgas spēlē piekāpjamies RFS

Svētdien, 12. februārī, Liepājā tika aizvadīta pirmā Baltijas Jaunatnes futbola līgas (BYFL) spēle, kurā Liepājas Futbola skolas U15 komanda uzņēma RFS komandu un piekāpās ar rezultātu 0:2 (0:1).

Treneris Jānis Intenbergs saka: “Spēle bija labāka nekā rezultāts. Mums bija divi momenti, kurus nerealizējām, pretinieks savas divas iespējas realizēja. Sastāvs varēja pastiprināties, bet puikas centās.”

Šogad Baltijas Jaunatnes futbola līgas sacensības notiks U16 un U15 vecuma grupās ar četrām labākajām komandām no trim Baltijas valstīm. Liepājnieki startē U15 B apakšgrupā, kurā sacentīsies ar FK Žalgiris (Lietuva), FK RFS (Latvija), Parnu JK Vaprus (Igaunija), Vilniaus BFA (Lietuva) un Tartu JK Merkuur-Juunior (Igaunija). Līdz 12. martam komandas aizvadīs viena apļa turnīru, bet tad četras labākās apakšgrupas komandas piedalīsies izslēgšanas spēļu turnīrā, kas noslēgsies ar fināliem jūnijā.

Nākošo spēli Liepājas Futbola skolas komanda aizvadīs svētdien, 19. februārī, pulksten 15.00 LOC futbola hallē Liepājā un uzņems FK Žalgiris komandu.