Porziņģim 22 punkti “Wizards” zaudējumā “Bucks” vienībai

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 22 punktus, tomēr viņa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” viesos piekāpās Milvoki “Bucks” vienībai.

“Bucks” savā laukumā bija pārāki ar 123:113 (32:28, 29:21, 29:36, 33:28), pārtraucot Vašingtonas komandas piecu uzvaru sēriju.

Neapturams mājinieku sastāvā bija Jannis Adetokunbo, kurš guva 55 punktus, sasniedzot karjeras rekordu, kā arī izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Brūks Lopess uzvarētāju rindās izcēlās ar 21 punktu, 12 bumbām zem groziem un sešiem bloķētiem metieniem, kamēr 17+13 sakrāja Bobijs Portiss.

Porziņģis laukumā pavadītajās 34 minūtēs un 59 sekundēs realizēja piecus no astoņiem divu punktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un visus sešus soda metienus. Viņš arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu, pieļāva trīs kļūdas, nopelnīja piecas piezīmes un tika pie +/- rādītāja -15.

Vēl viesu rindās 20 punktus guva Kails Kuzma, bet pa 12 punktiem katrs – Rui Hačimura, Denijs Avdija un Korijs Kisperts. “Wizards” sastāvā laukumā atgriezās Bredlijs Bīls, kurš spēlēja vien 13 minūtes un guva astoņus punktus.

Vašingtonas vienība ar 17 uzvarām un 22 zaudējumiem Austrumu konferencē atrodas desmitajā vietā, kamēr “Bucks” ar bilanci 24-13 ieņem trešo vietu.

“Wizards” nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā tiksies ar Oklahomasitijas “Thunder” basketbolistiem.