Atpakaļ

Porziņģis un “LaLiga” nodrošinās balvas Latvijas sportistiem

Latvijā pilnā sparā notiek jau 14. “Ghetto Games” sezona un tradicionāli sezonas noslēgumā 9., 10. un 11. augustā Griziņkalns sporta kompleksā notiks Superfināli “Ghetto Football” 3 pret 3 futbolā, “Ghetto Basket” 3 pret 3 basketbolā un “Ghetto Floorball” 3 pret 3 florbolā.

Visas sezonas garumā sportisti no Latvijas, Ukrainas, Lietuvas un Igaunijas cīnījās par savu vietu turnīra kopvērtējumā. Jebkuram jaunietim visas vasaras garumā katru nedēļu dažādās Latvijas pilsētās bija iespēja piedalīties ielu sporta turnīros un pasākumos dažādos sporta veidos. “Ghetto Floorball” vasaras gaitā notika 12 turnīri, bet savukārt “Ghetto Football” un “Ghetto Basket” notika 14 turnīri katrā sporta veidā.

Šosezon galvenā balva “Ghetto Basket” čempioniem Superfinālā trīs vecuma grupās būs specbalva no Kristapa Porziņģa – brauciens uz NBA spēli Parīzē.

-— Es zinu, ka gandrīz katra basketbolista sapnis ir aizbraukt vismaz reizi dzīvē uz NBA spēli klatienē – teica Kristaps Porzinģis vienā no saviem video.

“Ghetto Football” trīs grupu uzvarētāju komandas saņems balvas no “LaLiga” jeb Spānijas augstākās futbola līgas – vienas no labākajām futbola līgām pasaulē, kur spēlē tādas slavenas komandas, ka “FC Barcelona”, “Real Madrid” un daudzas citas. Čempioniem būs iespēja doties ekskluzīvā ekskursijā kāda “LaLiga” kluba stadionā, kā arī apmeklēt vienu no līgas spēlēm klātienē.

Latvijas futbola federācija sniedz galveno balvu sieviešu grupas uzvarētājām – brauciens uz sieviešu čempionu līgas finālu Nīderlandē.

“Ghetto Floorball” vecākās grupas Superfināla čempioni saņems iespēju doties uz Zviedrijas augstākās florbola līgas finālspēli.

Ieeja uz superfināliem ir bezmaksas. Plašāka informācija par pasākumiem un rezultātiem ir pieejama oficiālā “Ghetto Games” mājaslapā www.ghetto.lv.