Atpakaļ

Raita Silarāja kauss 3×3 basketbolā

Biedrība ‘’Ball for Society’’ sadarbībā ar Ventspils Tehnikumu un Misija Lapsiņa astoto gadu pēc kārtas Ventspilī organizē sporta pasākumu ‘’Raita Silarāja kauss 3×3 basketbolā’’, kas 30. jūlijā no plkst. 10:00 norisināsies Ventspils 3×3 basketbola laukumos (Ventspilī, Brīvības ielā 14).

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu sabiedrībā, popularizēt 3×3 basketbolu, sacensību garu un veselīgu konkurenci jauniešu, un sporta entuziastu vidū. Rast iespēju ikvienam ventspilniekam, Ventspils viesiem un viņu ģimenēm brīvā un sportiskā gaisotnē pavadīt dienu pašā pilsētas centrā. Turnīrā laipni aicināts pieteikties ikviens sporta entuziasts.

Turnīram reģistrēties iespējams sūtot aizpildītu pieteikuma anketu https://ej.uz/pieteikums_SilarajaKauss2022 uz e-pastu silaraja.kauss@gmail.com vai reģistrējoties play.fiba3x3.com

Komandu reģistrācija turnīram noslēdzas 27. jūlijā plkst. 24:00. Pasākuma dienā komandu reģistrācija nenotiks 

Grupas

  • U16 M (2006. gads un jaunākas)
  • U12 Z (2010. gads un jaunāki)
  • U14 Z (2008. gads un jaunāki)
  • U17 Z (2005. gads un jaunāki)
  • OPEN

OPEN grupa startēs Latvijas 3×3 basketbola kausa ieskaitē. Pirmās divas vietas kvalificēsies Latvijas kausa finālam, kas norisināsies 6.-7. augustā Ventspilī, kurā savukārt tiks izspēlēta ceļazīme uz Pasaules tūres posmu Nīderlandē, Utrehtā.

Dalības maksa turnīrā pret ziedojumu. Visi no dalības maksas iegūtie līdzekļi tiks ziedoti bērnam ar īpašām vajadzībām.

Norise

Pasākums notiks visas dienas garumā, tā uzmanības centrā būs 3×3 basketbola turnīrs, kurā vīru un dāmu konkurencē sacentīsies komandas 5 dažādās vecuma grupās. Paralēli turnīram notiks arī Bucher Municipal skills challenge jeb veiklības un meistarības konkurss, ģimeņu metienu konkurss un skatītāju konkursi. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies DJ.