Atpakaļ

Rezultāti Mērsraga meistarsacīkstēs florbolā un šautriņmešanā

0

9. septembrī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkšu florbolā 7. posms, bet 10. septembrī aizvadīts 5. posms Mērsraga meistarsacīkstēs šautriņu mešanā.

Šautriņmešanā pusfinālā savā starpā tikās Jānis Joņins un Māra Bērziņa, bet otrajā pārī – Normunds Purvinskis pret Mārtiņu Ozolu. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Jānis un Normunds, kas finālā noskaidroja uzvarētāju, bet cīņā par trešo vietu sacentās Māra pret Mārtiņu.

Piektajā posmā uzvarēja laurus plūca Normunds Purvinskis, otrais – Jānis Joņins, bet trešajā vietā – Mārtiņš Ozols.

Sieviešu grupā pirmā vietā Māra Bērziņa.

Kopvērtējumā pēc pieciem posmiem kopējā grupā pirmais – Igors Roļa, otrais – Ivo Linde, bet trešajā vietā – Normunds Purvinskis.

Florbola meistarsacīkstēs pirmo vietu ieguva un par 7. posma uzvarētājiem kļuva komanda „Brekši” – Kārlis Brinkmanis, Krists Brinkmanis un Dāvis Janbergs.

Otrajā vietā – komanda „Ķekavas ūdens” – Ritvars Upesjozups, Roberts Stacēvičs, Rihards Spriņģis, Kristers Līcītis un Arnolds Veržbilovskis.

Trešajā vietā – komanda „Nurme” – Edgars Kļaviņš, Markuss Urķis, Niks Knopa un Aleksis Birzlejs.

Kopvērtējumā komandu vērtējumā ar 39 punktiem vadībā komanda „Ķekavas ūdens”, otrajā vietā ar 36 punktiem – komanda „Nurme”, bet trešajā vietā ar 34 punktiem – „ FK Mērsrags”.

Septītajā posmā rezultatīvākais spēlētājs Roberts Stacēvičs (komanda „Ķekavas ūdens”), viņam 21 punkti – 16 vārti un 5 piespēles.

Kopvērtējumā rezultatīvākais spēlētājs Roberts Stacēvičs (komanda „Ķekavas ūdens), viņam 44 punkti – 31 vārti un 13 piespēles.

Nākamais (astotais) posms notiks 14. oktobrī, sacensību sākums nemainīgi plkst. 16.50. Sacensību dalībniekiem lūgums pieteikties jau iepriekš vai sacensību dienā līdz 16.00.

Mērsraga meistarsacīkšu florbolā galvenais tiesnesis Jurģis Upesjozups,
Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs

Šautriņmešanas rezultāti

Dāmu grupā pirmā bija Sandija Joņina, otrā – Māra bērziņa, bet trešajā vietā – Anita Ozola.

Nākamais (sestais) posms notiks 15. oktobrī Mērsraga sporta zālē plkst. 10.00.

 

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.