Atpakaļ

Ritvars Suharevs “Gewitchtheber” komandai palīdz tikt pie uzvaras

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijas Bundeslīgas sacensībās svarcelšanā Obrighaimas ”Gewichtheber” komandas sastāvā startēja Ventspils olimpiskās vienības svarcēlājs Ritvars Suharevs, palīdzot savai komandai svinēt uzvaru.

Šajās sacensībās Ritvars raušanā pacēla 145 kg, bet grūšanā 180kg, kas summā deva 325 kg un 174 punktus. Iepriekšējās sacensībās Ritvars raušanā pacēla 147 kg, bet grūšanā 173 kg, kas summā deva 320 kg.

Vācijas Bundeslīgas sacensībās svarcelšanā katras komandas sastāvā startē seši dalībnieki, rezultāti tiek summēti, nosakot uzvarētājus, un arī šoreiz drošu panākumi svinēja tieši Gewitchtheber komanda. Ritvara pārstāvētā komanda sakrāja 929,8 punktus, bet konkurentu Blau-Weiss Schwedt komandas rēķinā 822,8 punkti.

Vācijas Bundeslīgas finālsacensības svarcelšanā notiks 30. aprīlī.

Mūsu svarcēlāji turpina aktīvi trenēties un gatavoties pasaules junioru čempionātam, kas no 2. līdz 11. maijam notiks Heraklionā, Grieķijā, un Eiropas čempionātam pieaugušajiem, kas no 25.maija līdz 5. jūnijam notiks Tirānā, Albānijā.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils valstspilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu, kurā 2022. gadā iekļauti 25 sportisti,  piešķirot Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansējumu 55 000 eiro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.