Atpakaļ

Sesks pirms ERC piektā posma Liepājā pārsēžas ātrākā auto

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis pirms Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonas piektā posma, kas notiks Liepājā, pārsēdīsies ātrākā automašīnā, ziņo sportistu pārstāvji.

Liepājas rallija posmā, kas notiks 1.-3.jūlijā, Sesks no kitkāra pārsēdīsies pie “Škoda Fabia Rally 2 EVO” stūres, kas sniedz priekšrocības cīņai par vietu uz pjedestāla.

“Esam priecīgi ERC Liepājas posmā startēt ar augstākas klases – “Rally 2” tehniku. Tā ir iespēja gan sevi pierādīt un pakāpties augstāk, gan pārbaudīt, vai līdzšinējās ERC “Open” klases uzvaras un augstie rezultāti atbilst patiesībai, kad jācīnās ar tādiem braucējiem kā Haidens Padons un Efrens Larena. Katrā ziņā augstu novērtējam MRF atbalstu ar riepām un sadarbību ar Sports Racing Technologies (SRT). Tas būs lielisks piedzīvojums!” paziņojumā citēts pilots.

Seskam šis nav pirmais starts ar jaudīgo R5 jeb tagad “Rally 2” grupas auto. Kā balvu par 2018.gadā izcīnīto FIA Eiropas junioru rallija čempiona titulu U27 klasē, Sesks saņēma iespēju divos ERC posmos startēt ar pilnpiedziņas “Škoda Fabia R5”.

Tieši Liepājā, debitējot ar “Škoda Fabia R5” kopā ar agrāko stūrmani Krišjāni Cauni, 2019.gadā Sesks izcīnīja augsto trešo vietu sacensību kopvērtējumā. Pirms starta mājas rallijā Sesks/ Francis aizvadīs vairāku dienu testus, lai sacensībās demonstrētu labāko iespējamo sniegumu pie “SRT Škoda Fabia Rally 2 EVO” stūres.

Šajā sezonā liepājnieku ekipāža ir startējusi trijos no četriem ERC posmiem, pārliecinoši dominējot ERC “Open” klasē ar Lietuvā bāzētās “Proracing Rally team” vienības sagatavoto “Škoda Fabia Rally2-Kit”.

Šosezon Eiropas čempionātā kopā plānoti astoņi posmi.