Atpakaļ

Šodien Liepājas pilsētas čempionāta fināls

Šodien, 26.augustā, stadionā “Olimpija” tiks aizvadīts Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta fināls! Pasākuma sākums jau no 18:00.

Čempionāta izšķirošās spēles sāksies jau no plkst. 18:00, kad tiks sadalītas gan A līgas, gan B līgas 5.-7.vietas ieguvējas. Jau no 19.00 paredzētas B līgas centrālās spēles, kad laukumā tiksies B līgas vienības “RT Metāls” un “SLV pluss”, kas cīnīsies par čempionu titulu, kā arī “Izsauc ballīti” un “Priekule/Ruģi”, noskaidrojot 3.vietas ieguvēju. Teju uzreiz pēc finālmačiem B līgā, cīņas 20:00 sāks A līgas finālistes – “Medze/BL Serviss” un “FK Nīca/OtankiMill”, kas savā starpā cīnīsies par 1.vietu, bet 3.vietas likteni izšķirs spēle starp “TEM/LVAgroo” un “FK Blaķene”.

Visas fināla dienas laikā par labu atmosfēru rūpēsies izklaides uzņēmums “Izsauc ballīti”, būs iespējams iegādāties uzkodas un atspirdzinošos dzērienus no “Jūrnieka ligzdas”, kā arī visa vakara garumā jaunākajiem līdzjutējiem būs pieejamas arī piepūšamās atrakcijas. Fināla dienas laikā tiks aizvadīti arī vairāki skatītāju konkursi, kuru laikā būs iespējams iegūt vērtīgas balvas no Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta atbalstītājiem!

Čempionāts tiek organizēts ar Liepājas valstspilsētas domes atbalstu.

Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs “Blaķene”, Liepājas Olimpiskais Centrs, “WindUp”, Sporta preču veikals “Komanda”, Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums “CNC Art”, Apsardzes firma “G4S”, Ballīšu un pasākumu organizētāji “Izsauc Ballīti”, ēdināšanas uzņēmums “Jūrnieka ligzda”, kokteiļbārs “Woodstock”, “Liepājas SUP skola”, uzņēmums “Vecais kapteinis”, “Blue shock race”, “Amber pizza” un lāzertags “WindPoligon”.