Atpakaļ

Šorttrekists Krūzbergs izcīna Latvijai pirmo uzvaru Pasaules kausa posmos

No 28. līdz 30.oktobrim Kanādas pilsētā Monreālā notiks pasaules kausa 1.posms šorttrekā, kurā piedalīsies Ventspils Olimpiskās vienības un sporta skolas “Spars” sportists Roberts Krūzbergs, kurš startēs 500m un 1000m distancēs.

Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs sestdien Monreālā Pasaules kausa pirmajā posmā izcīnīja pirmo vietu 1000 metros un sarūpēja Latvijai pirmo uzvaru Pasaules kausa sacensībās.

Vispirms ceturtdaļfinālā Krūzbergs startēja ceturtajā slidojumā, kurā, veicot distanci visātrāk starp visiem ceturtdaļfinālā slidojumiem, ieņēma pirmo vietu un nodrošināja vietu pusfinālā. Viņš 1000 metrus veica minūtē un 24,006 sekundēs.

Pēc tam pusfinālā viņš startēja pirmajā slidojumā un, visu distanci atrodoties vadībā, finišēja pirmais pēc minūtes un 24,419 sekundēm.

Savukārt A finālā Krūzbergs, veicot 1000 metrus minūtē un 23,959 sekundēs, bija ātrākais un izcīnīja uzvaru. Otro vietu, zaudējot gandrīz pussekundi, ieņēma korejietis Jongs Lins Lims, bet trešais finišēja Nīderlandes šorttrekists Teuns Būrs.