Staņislavs, Staņislava, Stefānija
Iesūti

“Spars” meitenes turpina uzvaru sēriju Pullman Sieviešu basketbola līgā

Roberta Prūša trenētā Sporta skolas “Spars” sieviešu basketbola komanda turpina uzvaru sēriju, gūstot ceturto panākumu Pullman Sieviešu basketbola līgā. Mājas laukumā tika pārspēta BJBS Rīga/Juniores-2 komanda ar rezultātu 80:63.

Laukuma saimnieces izvirzījās vadībā jau pirmajā ceturtdaļā, sekmīgi gūstot punktus un labi spēlējot aizsardzībā, noslēdzot ceturtdaļu ar rezultātu 30:11. Otrā ceturtdaļa noritēja līdzvērtīgi, abām komandām gūstot pa 20 punktiem, savukārt trešo ceturtdaļu “Spars” meitenes zaudēja BJBS Rīga/Juniorēm-2 (10:13), taču spēja saglabāt kopējo punktu pārsvaru, pateicoties labi nospēlētai pirmai ceturtdaļai. Arī ceturtā ceturtdaļa izvērtās līdzvērtīga, “Spars” komandai gūstot 20 punktus, bet BJBS Rīga/Junores-2 19 punktus punktus, spēli noslēdzot ar rezultātu 80:63.

Rezultatīvākās spēlētājas “Spars” komandā – Martina Bertāne (23 punkti, 9 savāktas atlēcošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles), Laura Igare (14 punkti, 3 atlecošās bumbas, 1 rezultatīva piespēle), Ulla Ērkšķe (11 punkti, 5 atlecošās bumbas un 1 rezultatīva piespēle).  Annija Zvirgzdiņa izcēlās ar 18 atlecošajām bumbām un 7 rezultatīvām piespēlēm.

Pēc nospēlētām 4 spēlēm un gūtam 4 uzvarām Ventspils Sporta skolas “Spars” komanda saglabā turnīra tabulas 1. vietu.

Nākamo spēli “Spars” basketbolistes aizvadīs 10.novembrī Rīgā, kur to viesos uzņems Rīgas Tehniskās universitātes komanda.