Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Talsu florbola kluba U10 komanda no turnīra Somijā mājās pārved zeltu

No 6. līdz 8. janvārim Somijas galvaspilsētā Helsinkos norisinājās Helsinku „Florbola Kauss” (Helsinki Floorball Cup), kas tradicionāli aizsāk jauno florbola gadu, piedāvājot komandām unikālu startu pavasara sezonai.

Talsus turnīrā pārstāvēja “Talsu NSS/Krauzers” U10 komanda, kas trīs dienu garumā pierādīja sevi no vislabākās puses. „Pirmajā dienā aizvadījām pārbaudes spēli pret „Espo Oilers”, kuri spēlē attiecīgās vecuma grupas augstākajā divīzijā. Sākums bija satraukuma pilns, bet pamazām „iešūpojāmies” un uzvarējām 10:4, uzvarējām arī pēcspēles metienos. Diemžēl palikām bez kapteiņa Alekša Siņkeviča, kurš guva savainojumu.

Nākošajā dienā aizvadījām divas spēles – līdzīgās cīņās uzvaras pār „JoKi” 6:5 un „Palilan Visa” 7:5. Trešajā dienā komandai pievienojās arī kapteinis, kurš pēc gūtās traumas jau jutās labāk. Pirmajā spēlē uzvara 11:6 pret „Kirkkonummi Rangers”, lai arī sākumā zaudējām ar 0:5. Ceturtajā turnīra spēlē 8:4 uzvara pār „Icehearts Vuosaari”. Pusfinālā pārliecinoša uzvara 6:1 pret „JoKi” un finālā 9:3 uzvara vēlreiz pret „ Icehearts Vuosaari”.

„ Ar katru turnīra spēli Talsu jaunieši rādīja ar vien labāku sniegumu un uzņēma apgriezienus, stabils visu trīs maiņu un vārtsargu sniegums”, turnīra sniegumu komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultatīvākie spēlētāji U10 rindās – Martins Kuļšs ar 11 punktiem (5+6), Tomass Metlāns ar 10 punktiem (4+6), Markuss Valdmanis ar 9 punktiem (7+2), Matīss Sokolovs (4+3) un Jēkabs Treimanis (6+1) ar 7 punktiem, Markuss Tīdemanis ar 6 punktiem (6+0), Jēkabs Bitters (1+4) un Miks Hermanis (4+1) ar 5 punktiem, Alekss Siņkevičs (3+0), Adrians Aksels Zuke (1+2) un Didzis Petrovskis (0+3) ar 3 punktiem, Demians Lauvenšteins (0+2) un Miķelis Rozītis (0+2) ar diviem punktiem. Komandas sastāvā bija arī uzbrucēji Valters Ceburs, Roberts Freibergs un vārtsargs Renārs Eglītis.