Atpakaļ

Talsu volejbolistēm ievērojami panākumi

Apsveicam Keriju Vilsoni („Talsu NSS/MSĢ”), kura Latvijas U-17 komandas sastāvā izcīnīja EEVZA bronzas medaļu Eiropas čempionāta kvalifikācijā! Čempionāta spēles norisinājās no 6. līdz 10. decembrim Daugavpilī. Latvijas meiteņu valstsvienība uzvarēja Igauniju, Lietuvu un Gruziju ar 3-0, bet zaudēja Ukrainai un Polijai.

0-3, ieguva trešo vietu un EEVZA bronzu, kā arī iekļuva Eiropas čempionāta kvalifikācijas otrajā kārtā.

Ar labiem panākumiem 11. decembrī Talsu novada sporta skolas volejbolistēm aizritēja dalība Latvijas jaunatnes čempionāta U-12 un U-17 grupu spēles Mārupē un Cēsīs.

U-12 spēlēs Talsu novada Sporta skolas komanda ar rezultātu 2-0 uzvarēja Tukuma Sporta skolas 1 .un 2. komandu, ar Mārupes Sporta centra 1. komandu nospēlēja 1-1, bet zaudējums Mārupes Sporta centra 2. komandai. Komandā spēlēja Elīza Evelīna Balode, Luīze Čiekure, Džesika Fībiga, Heidija Fībiga, Marta Rozenberga, Signe Podkalne. Komandas treneris Aivars Pekmans Paldies Mārcim Podkalnam, kurš šajās spēlēs uzņēmās trenera lomu!

Savukārt, U-17 komandu spēlēs Cēsīs Talsu novada Sporta skolas volejbolistēm divas uzvaras! Ar 3-0 uzvara pār Rīgas volejbola skolas 3. komandu un Rēzeknes DJSS komandu. Komandā spēlēja Vanesa Goba, Santa Lubgane, Rūta Skujiņa, Selīna Zēles, Evelīna Freiberga, Elēna Reneslāce, Laura Rozenfelde, Megija Anna Stumbre, Annija Anna Učelniece. Komandas treneris Aivars Pekmans.

Arī sieviešu volejbola komandai „Talsi” 10. decembrī panākumi, iesākot otro apli Entuziastu volejbola līgā un ar 3:0 uzvarot komandas „Ventspils” un „VICTORY”. Otrajā aplī palikušas četras spēles, un pēc tam sāksies play-off.