Atpakaļ

Tenisiste Ostapenko atkāpjas uz 12.vietu pasaules rangā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko WTA rangā ir noslīdējusi divas vietas zemāk, ieņemot 12.vietu.

Ostapenko Austrālijas atklātajā čempionātā zaudēja trešajā kārtā.

Darja Semeņistaja pēc pusfināla sasniegšanas Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Punes W-50 sērijas turnīrā Indijā ir pakāpusies par 22 vietām un ieņem 120.vietu, kas ir sportistes rekords.

Savu vietu rangā ir saglabājusi Diāna Marcinkēviča (307.) un Daniela Vismane (370.), Anastasija Sevastova ir pakāpusies par trim vietām (661.), Kamilla Bartone – par vienu vietu (798.), Margarita Ignatjeva – par sešām (1149.) un Valērija Kargina – par 48 vietām (1180.), bet Anna Ozerova ir piedzīvojusi 251 vietas kritumu (1299.).

Ranga pirmajā desmitniekā pirmā joprojām ir poliete Iga Švjonteka un otrā – baltkrieviete Arina Sabaļenka. Par vienu vietu ir pakāpušās amerikānietes Korija Gofa un Džesika Pegula, ieņemot attiecīgi trešo un ceturto vietu, bet divas vietas zemāk ir Jeļena Ribakina no Kazahstānas, ieņemot piekto vietu. Tunisiete Onsa Žabēra ir saglabājusi sesto pozīciju, bet astoņas vietas augstāk ir pakāpusies Austrālijas atklātā čempionāta fināliste ķīniete Džena Cjiņveņa, ierindojoties septītajā vietā. Vienas vietas kritumu ir piedzīvojušas čehiete Markēta Vondroušova, grieķiete Marija Sakari un čehiete Karolīna Muhova, ieņemot attiecīgi vietas no astotās līdz desmitajai.

Dubultspēļu rangā Ostapenko pēc fināla sasniegšanas Austrālijas atklātajā čempionātā ir pakāpusies par 12 vietām un ieņem 17.vietu.

15 vietas augstāk ir Semeņistaja (143.), septiņas – Vismane (173.), bet 222. vietu ir saglabājusi Marcinkēviča. Bartone ir vietu zemāk (520,.), Ignatjeva – trīs vietas augstāk (708.), Ozerova – trīs vietas zemāk (1108.), bet kāpumu piedzīvojušas Kargina, kura ir vienu vietu augstāk (1415.) un Marija Semeņistaja (1510.), kura ir pakāpusies par septiņām ailītēm.