Valdis Cela izcīna četras medaļas Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās senioriem.

Portugāles pilsētā Bragā aizvadīts Eiropas čempionāts vieglatlētikā telpās senioriem, kurā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu piedalījās Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela un Ginta Rassa.

Lielisks starts padevās Valdim Celam, kurš V70 grupā izcīnīja zelta medaļu pieccīņā ar rezultātu 3743 punkti (dalībnieki sacentās 60m skriešanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, augstlēkšanā un 1000m skriešanā). Tāpat Valdis izcīnīja trīs sudraba medaļas augstlēkšanā (1,44m), kārtslēkšanā (3,00m) un trīssoļlēkšanā (9,74m).

Ginta Rassa izcīnīja 6.vietu 1500m skriešanā (05:27.47) un 7.vietu 800m skriešanā (02:32.52).

Kopumā no Latvijas sacensībās piedalījās 8 vieglatlētikas seniori un izcīnīja 11 medaļas, t.sk. 3 zelta, 6 sudraba un 2 bronzas.

Ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu senioru vieglatlēti regulāri piedalās un gūst panākumus pasaules un Eiropas čempionātos. Treniņu nodrošinājumam mūsu vieglatlētikas seniori ikdienā bez maksas var izmantot pilsētas sporta bāzes.