Ventspilī notika Latvijas čempionāta posms virves vilkšanā telpās

Sestdien, 18. februārī, Olimpiskā centra „Ventspils” vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāta un Latvijas kausa izcīņa virves vilkšanā telpās. Sacensībās piedalījās dalībnieki no Saldus, Novadnieki (Saldus novads), Jelgavas novada, Rīgas un Ventspils.

Latvijas čempionātā uzvarētāji tika noskaidroti divās svaru klasēs – 350 kg (4 vīrieši) un 420 kg  MIX (4 vīrieši un 1 sieviete), bet kausa ieguvēji 580 kg MIX (6 vīrieši un 1 sieviete).

Latvijas čempionātā svaru klasē 350 kg Ventspils virves vilkšanas klubs “Velkonis” izcīnīja otro vietu, 420 kg MIX grupā “Velkonis 1” izcīnīja otro vietu, bet“ Velkonis 2” izcīnīja trešo vietu. Savukārt, Latvijas kausā 580 kg MIX grupā ventspilnieki izcīnīja otro vietu.

Sporta kluba “Velkonis” komandās startēja un godalgotas vietas izcīnīja: Kaspars Ješkins, Toms Enģelis, Raimonds Oliņš, Māris Bože, Lelde Ješkina, Santa Feldmane, Kristīne Sileniece, Aino Gošs, Kristaps Anškens, Inguss Salmiņš, un Aigars Ostelis. Komandas treneris Ainars Zablovskis.

Velkoņa sportisti Kaspars Ješkins, Toms Enģelis, Raimonds Oliņš un Māris Bože iekļauti Latvijas izlases sastāvā startam Pasaules čempionātā virves vilkšanā telpās, kurš notiks no 8.-11.martam Belfāstā, Ziemeļīrijā.

Latvijas čempionātu virves vilkšanā telpās organizēja Latvijas virves vilkšanas federācija un finansiāli atbalstīja Ventspils valstspilsētas pašvaldība.