Ventspilī notika Latvijas čempionāts loka šaušanā

20. augustā, Loka šaušanas laukumā, Pērkoņu ielā 13 notika Latvijas čempionāts loka šaušanā pieaugušajiem, bet 21. augustā Latvijas Jauniešu čempionāts loka šaušanā. Sacensībās piedalījās ap 100 loka šāvējiem no visiem Latvijas loka šaušanas klubiem.

Ventspils sporta klubu “Odisejs” sacensībās pārstāvēja 16 loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

Latvijas čempionātā pieaugušajiem individuālās cīņās Dāvis Blāze izcīnīja sudraba medaļu Olimpiskā loka klasē. Kompaktloka klasē sudraba medaļas izcīnīja Irina Filina sieviešu konkurencē un Sergejs Meļeškevičs vīriešu konkurencē. Startējot jauktās komandas sudraba medaļas izcīnīja: Kintija Laima Trinkūna un Dāvis Blāze Olimpiskā loka klasē, kā arī Irina Filina un Sergejs Meļeškevičs kompaktloka klasē.

Jauniešu čempionātā individuālās cīņās zelta medaļas izcīnīja – kompaktloka klasē

Oskars Grava (U-13 vecuma grupā) un Olimpiskā loka klasē Timurs Sahmanovs (U-15 vecuma grupā). Sudraba medaļas Olimpiskā loka klasē izcīnīja – Aleks Libaņovs (U-15 vecuma grupā), Kristians Kristers Zaķis (U-13 vecuma grupā) un Liza Čerņenko (U-13 vecuma grupā). Bronzas medaļu Olimpiskā loka klasē izcīnīja – Ivars Bitels (U-13 vecuma grupā).

Sacensības organizēja Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar loka šaušanas klubu “Odisejs”, Sporta federāciju padomi, Latvijas Olimpisko komiteju, Olimpisko centru “Ventspils.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties: ŠEIT.