Ventspilniekam medaļas Latvijas čempionātā svarbumbu celšanā

Sestdien, 23. aprīlī, Rugāju sporta centrā notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā individuālajās disciplīnās. Ventspils svarbumbu celšanas kluba „Ventspils Atlants” komanda kļuva par čempionu svarbumbu stafetē pieaugušajiem, kā arī izcīnīja individuālas balvas.

Raušanas vingrinājumā U-18 vecuma grupā vienotajā svara kategorijā virs 68 kg par labāko kļuva ventspilnieks Nikolajs Sokols, kurš 10 minūšu laikā 16kg smagu svarbumbu spēja pacelt 174 reizes. Šis rezultāts viņam ļāva kļūt par labāko arī junioru grupā U-23 vecuma grupā, svara kategorijā līdz 95 kg.

Arturs Tančins 24 kg smagu svarbumbu raušanas vingrinājumā spēja pacelt 179 reizes un tas ļāva viņam kļūt par čempionu starp pieaugušajiem svara kategorijā līdz 85 kg, kā arī par absolūto uzvarētāju starp veterāniem vecuma grupā 50-59 gadi.

Vasīlijs Giņko 24 kg smagu svarbumbu spēja pacelts 236 reizes un izcīnīja 3.vietu starp pieaugušajiem svara kategorijā virs 95 kg, kā arī uzvarēja veterānu grupā 40-49 gadi absolūtajā kategorijā.

Jāpiebilst, ka mūsu sportisti ir izcīnījuši iespēju piedalīties Eiropas čempionātā svarbumbu celšanā, kas no 19. līdz 23. maijam notiks Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.