Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti

Virslīgai punkts Ķekavā, 1. līgai uzvara Rīgā

Aizvadītas kārtējās spēles Latvijas čempionātā florbolā gan „Elvi Virslīgā”, gan 1. līgā. Virslīgas komanda piedzīvoja neveiksmi pēcspēles soda metienos Ķekavas komandai ar rezultātu 8:9. Savukārt 1. līgas komanda turpina krāt uzvaras, pārspējot „RTU/Rockets” (4:3).

Spēli Ķekavā pārliecinošāk sāka Talsu komanda, kas pēc 1. perioda bija vadībā ar 3:1. Tomēr 2. un 3. trešdaļu nedaudz veiksmīgāk aizvadīja Ķekavas komanda. Vēl 30 sekundes līdz pamatlaika beigām Ķekavas komanda bija vadībā 8:7. Talsu komanda nomainīja vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju un izlīdzināja rezultātu. Papildlaiks noslēdzās neizšķirti, un viss izšķīrās pēcspēles metienos, kuros pārāki izrādījās mājinieki.

Komandas vērtīgākais spēlētājs Valters Kalnietis, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem (2+0). Pie punktiem tika A. Raitums 3 (2+1), T. Akmeņlauks 3 (0+3), R. Polis 2 (2+0), J. Škutāns 2 (1+1), A. Blumbahs 2 (1+1) un M. Švedenbergs 1 (0+1).

Nākamajā dienā spēle 1. līgas komandai Rīgā pret „RTU/Rockets” komandu. Izcīnīta grūta uzvara ar rezultātu 4:3, uzvaras vārtus gūstot 4 minūtes līdz spēles beigām. Vārtos pēc ilgāka pārtraukuma labi darbojās A. Eglītis, kurš atvairīja 20 no 23 metieniem. Varam apsveikt R. Niedrāju, kurš guva savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā 1. līgā.  Komandas vērtīgākais spēlētājs ar 2 piespēlēm – L. Putniņš. Vēl pie punktiem tika M. Ivanāns 2 (2+0), U. Adiņš 2 (1+1) un K. Vītols 1 (0+1).