Atpakaļ

Volejbola klubs “Ventspils” uzvar VK Kuldīga / Kuldīgas NSS komandu un noslēdz regulāro sezonu 4.vietā

Sestdien, 18. februārī, sporta hallē “Pārventa” regulārās sezonas noslēdzošo spēli Optibet Latvijas čempionātā aizvadīja volejbola klubs “Ventspils”, kas ar rezultātu 3:0 (25/19, 25/15, 25/22) uzvarēja VK Kuldīga / Kuldīgas NSS komandu un regulāro sezonu noslēdza 4. vietā.

Rezultatīvākie spēlētāji VK Ventspils komandā: Gatis Garklāvs 14 punkti, Kristaps Šepte 10 punkti un Rolands Ozoliņš 9 punkti.

Mūsu komanda 14 regulārās sezonas spēlēs izcīnīja septiņas uzvaras un piedzīvoja tikpat zaudējumus. Ceturtdaļfinālā VK Ventspils tiksies ar Aizputes komandu un pirmā savstarpējā spēle notiks 26. februārī plkst.14:00 sporta hallē “Pārventa”. Ceturtdaļfināls notiks līdz vienas komandas divām uzvarām.

Čempionātā šogad startē 8 komandas – RTU, Vecumnieki, VK Aizpute, VK Kuldīga/Kuldīgas NSS, Augšdaugava, Jēkabpils juniori/JSS, VK Jelgava un VK Ventspils.