Atpakaļ

Abas traģiskās avārijās Blīdenes pagastā notikušas apdzīšanas laikā

Divu dienu traģiskās avārijas Blīdenes pagastā uz Liepājas šosejas notikušas apdzīšanas manevra laikā, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

25.jūnijā policijā saņemta informācija ka Saldus novadā, Blīdenes pagastā, uz Liepājas šosejas notika sadursme starp vīrieša vadītu vieglo automašīnu “Volvo” un smago transportlīdzekli “Scania”.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, veica apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur notika sadursme ar pretim braucošo smago transportlīdzekli “Scania”. Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Volvo” vadītājs, viņa sieva un nepilngadīgais bērns, jaunāko informāciju pavēstīja Valsts policija.

Valsts policijā par notikušo sākts kriminālprocess un tiek izmeklēti precīzi negadījuma iemesli.

Savukārt šodien policijā saņemta informācija, ka Blīdenes pagastā uz Liepājas šosejas noticis ceļu satiksmes negadījums.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Citroen”, veica apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur notika sadursme ar pretim braucošo smago transportlīdzeklī “DAF”.

Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Citroen” vadītājs un pasažiere.

Arī par šo negadījumu policijā sākts kriminālprocess un tiek izmeklēti precīzi negadījuma iemesli.

25.jūnijā Saldus novadā, Zirņu pagastā notika sadursme starp automašīnu “Mercedes-Benz” un “Mazda”. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Mazda”, izbrauca uz galvenā ceļa, kur notika sadursme ar automašīnu “Mercedes-Benz”. Ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Mazda” vadītājs.

Par notikušo sākts kriminālprocess un tiek izmeklēti precīzi negadījuma iemesli.