Atpakaļ

Aicina pieteikties pretterorisma vienībā “Omega”

Valsts policijas (VP) pretterorisma vienība “Omega” aicina pieteikties pretendentus, kuri nākotnē sevi redz drosmīgā profesijā un vienības sastāvā, informēja VP.

Vienības mugurkaulu veido augstas raudzes profesionāļi ar dažādu iepriekšējo profesionālo pieredzi. Viņus raksturo neatlaidība, drosme un precizitāte, viņu spēks slēpjas viņu saliedētībā un savstarpējā uzticībā, strādājot kopējai misijai – sabiedrības drošībai.

No pretendentiem vienības kaujinieki sagaida mērķtiecību, labu psiholoģisko noturību un fizisko sagatavotību.

Savukārt, lai paplašinātu iespējamo pretendentu loku, no šī gada būtiskas pārmaiņas ir ieviestas izglītības prasībās. Ja iepriekš pretendentam vajadzēja būt jau iegūtai vismaz pirmā līmeņa augstākajai izglītībai, tad šobrīd potenciālajiem kandidātiem jābūt vismaz uzsāktam augstākās izglītības ieguves ceļam.

Pretendenti nedrīkst būt arī krimināli sodīti.

Iepriekšējā pieredze un šī brīža izvēlētais profesionālais ceļš nebūs tik noteicošs, jo visi kandidāti tiks profesionāli apmācīti un sagatavoti. Vienlaikus iespēja dienēt pretterorisma vienībā ir arī pretendentiem, kuri tagad vai iepriekš savu karjeru ir saistījuši ar iekšlietu vai aizsardzības dienestiem.

Motivēts pieteikums un CV nosūtams uz e-pasta adresi “omega13@vp.gov.lv”.

“Omega” ir speciāli apmācīta un ekipēta vienība, kura šobrīd veic vienus no sarežģītākajiem uzdevumiem, kas saistās ar paaugstinātu bīstamību, tostarp ķīlnieku atbrīvošanu, īpaši bīstamu noziedznieku aizturēšanu, sprāgstvielu meklēšanu un citus uzdevumus.