Atpakaļ

Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts “Kad mēness jūrā krīt” Jaunpils pils dzirnavu šķūnī “Lauku šiks”

Vasaras periods ir pilns ar skaistiem koncertiem un pasākumiem. Kā vel viens brīnišķīgs papildinājums vasaras paildzināšanai ir Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts “Kad mēness jūrā krīt”.

Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts “Kad mēness jūrā krīt” norisināsies 14. septembrī, Jaunpils pils dzirnavu šķūnī “Lauku šiks”. Koncerts būs īpašs ar to, ka klausītāji to baudīs Jaunpils pils 18. gadsimtā, barona fon der Rekes valdīšanas laikā, celtajā ūdensdzirnavu šķūnī.

Koncertā būs īpaši neatkātojama un intīma atmosfēra, kuru radīs vēsturiskās būves pamatīgums un klausītāju tuvums māksliniekiem. Lai sajustu Jaunpils pils dzirnavu romantiku, pirms koncerta būs iespēja apskatīt dzirnavu iekārtu, kas darbojusies 20. gs. 20.−30. gados. Dzirnavu šķūnī darbosies izslavētais Pils krogs, kas sagādās dzērienus un uzkodas vakara baudītājiem.

Ainars Mielavs ir dziedātājs un dziesmu rakstnieks, kurš ar savām lirikām un dziesmām spējis aizkustināt ne vienu vien klausītāju. Visspilgtāk Ainara darbus varam dzirdēt JAUNS MĒNESS, MIELAVS UN PĀRCĒLĀJI un arī solo projektos. Īpaši intīmajā koncertā, Jaunpils pils dzirnavu šķūnī, klausītājus priecēs populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem – “Piekūns skrien debesīs”, “Kad mēness jūrā krīt”, “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Tu saviļņoji mani” un vēl. Koncertā kopā ar Ainaru mielavu uzstāsies vēl viens ievērojams latviešu muzikants Aigars Voitišķs, kurš spēlējis tādās grupās kā Jumprava, Lādezers un protams Jauns Mēness.