Atpakaļ

airBaltic piedalīsies Baltic International Airshow 2023

Liepāja. Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic no 5. līdz 6. augustam piedalīsies Baltijas reģiona lielākajā aviācijas šovā Baltic International Airshow 2023. Jau otro gadu pēc kārtas tas norisināsies starptautiskajā lidostā Liepāja. Abās dienās apmeklētājiem būs iespēja satikt lidsabiedrības pārstāvjus, kā arī uzzināt vairāk par uzņēmumu un tā piedāvātajām darba iespējām. Turklāt airBaltic Pilotu akadēmija, kuras praktiskās nodarbības norit lidostā, informēs par studijām akadēmijā.

Īpaši šim pasākumam Pilotu akadēmijas studenti veiks grupas lidojumu ar Diamond DA42 un Diamond DA40 lidmašīnām, kas ikdienā tiek izmantotas mācību lidojumiem akadēmijā.

Baltic International Airshow 2023 piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Polijas un Čehijas.

Aviošovā paraugdemonstrējumi tiks veikti ar iznīcinātājiem F-16, Gripen un L-159 Alca, kā arī citiem gaisa kuģiem. Vairāk nekā sešu stundu garā programma piedāvās nozarē labākos gaisa priekšnesumus un sinhronizētus akrobātiskos lidojumus.

Lai iegūtu papildu informāciju par aviošovu un tā programmu, lūdzu, apmeklējiet: https://www.balticairshow.com.