Atpakaļ

“airBaltic” rīkos Tehniskā departamenta atvērto durvju dienu

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” šodien lidmašīnu angārā Rīgas lidostā rīkos pasākumu “Aizkulišu diena Tehniskajā departamentā”, sniedzot iespēju dažādu tehnisko jomu profesionāļiem un tiem, kuri apsver jaunas karjeras iespējas, iepazīt aviācijas nozari, informēja “airBaltic” pārstāvji.

Pasākums ir paredzēts, lai piesaistītu cilvēkus ar dažādu tehnisko izglītību, tostarp inženierbūvniecības, transporta, transportlīdzekļu mehāniķu un citu specialitāšu pārstāvjus, piedāvājot ieskatīties lidsabiedrības modernā angāra ikdienas darbībā un iedrošināt apsvērt pievienošanos “airBaltic” komandai.

Atvērto durvju diena “airBaltic” notiks plkst.17 “airBaltic” lidmašīnu angārā Tehnikas iela 3, Mārupes novadā.

Šogad “airBaltic” savā Tehniskajā departamentā plāno izsludināt vairāk nekā 100 vakances 40 amatos.

“airBaltic” šobrīd nodarbina vairāk nekā 2500 cilvēkus un aktīvi pieņem darbā jaunus darbiniekus dažādos amatos. Lidsabiedrība šobrīd piedāvā 33 vakances, lai piesaistītu vairāk nekā 150 jaunus darbiniekus.

Jau ziņots, ka “airBaltic” pagājušajā gadā pārvadāja 4,5 miljonus pasažieru, kas ir par 36% vairāk nekā 2022.gadā, un veica vairāk nekā 44 000 lidojumu, kas ir par 18% vairāk nekā gadu iepriekš.

“airBaltic” auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 664,289 miljonu eiro apmērā, kas ir par 33,2% vairāk nekā 2022.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 33,852 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

Latvijas valstij pieder 97,97% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 2,03%.