Atpakaļ

“airBaltic” sāk lidojumus uz Alikanti

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šodien sāk lidojumus divas reizes nedēļā uz Alikanti, Spānijā, informēja Rīgas lidostas pārstāvji.

Lidostas pārstāvji iepriekš informēja, ka ziemas sezonā Rīgas lidosta piedāvā tiešos lidojumus uz vairāk nekā 75 galamērķiem, tostarp šajā ziemas sezonā piedāvāti trīs jauni maršruti – uz Marokas piejūras kūrortu Agādīru, Londonu (Hītrovas lidostu), kā arī lidojumi uz Alikanti.

Kopumā Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” pasažieriem no Rīgas piedāvā maršrutu tīklu ar 55 tiešajiem galamērķiem, bet Īrijas zemo cenu aviosabiedrība “Ryanair” piedāvā lidojumus uz 26 tiešajiem galamērķiem.

Jau ziņots, ka Rīgas lidostā pagājušajā gadā apkalpoti kopumā 6,63 miljoni pasažieri, kas ir par 23% vairāk nekā 2022.gadā, taču par 15% mazāk nekā 2019.gadā pirms Covid-19 pandēmijas.

Rīgas lidosta 2023.gada deviņos mēnešos strādāja ar 54,512 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,8% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga par 72% – līdz 5,268 miljoniem eiro.