Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Aizputes pagastā aizdomās par vecmammas slepkavību aizturēts mazdēls

Dienvidkurzemes novada Aizputes pagastā aizdomās par vecmammas slepkavību aizturēts mazdēls.

Pagājušajā naktī neilgi pirms plkst.2 Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz kādu īpašumu Aizputes pagastā, kur ticis atrasts sievietes līķis. Policija ieradās notikuma vietā un sāka vainīgās personas meklēšanas pasākumus, iesaistot meklēšanā Dienvidkurzemes novada pašvaldības policijas amatpersonas.

Valsts policijas amatpersonas aizturēja iespējamo vainīgo personu, nogādāja viņu policijas iecirknī un sāka kriminālprocesu.

Sākotnējā informācija liecina, ka sievietes mazdēls bija atbraucis ciemos pie vecmammas un, būdams alkohola reibumā, nodarīja viņai miesas bojājumus, informēja Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību, ja tā izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Valsts policija lūgs tiesu piemērot aizturētajam drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.