Atpakaļ

“Altum” informēs par jaunāko piedāvājumu mazo un vidējo uzņēmumu līdzfinansēšanā

“Attīstības finanšu institūcija “Altum”” (“Altum”) šodien rīkos tiešsaistes diskusiju kopā ar nozares ekspertiem, lai identificētu pašreizējos izaicinājumus uzņēmējdarbības vidē un informētu par jaunāko piedāvājumu mazo un vidējo uzņēmumu līdzfinansēšanā, informēja “Altum” pārstāvji.

Tiešraide plkst.13 būs pieejama “Altum” “Facebook” platformā.

“Altum” valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš norāda, ka patlaban uzņēmējiem ir reālas problēmas ar finansējuma piesaisti.

Naudas cena ir augsta, un arī nesen veiktais pētījums, kurā aptaujāti biznesa sācēji, sūta nepārprotamus signālus, ka tieši līdzfinansējuma trūkums ir viena no lielākajām problēmām biznesa vidē.

Diskusijas dalībnieki būs ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS), Bērziņš, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite un pētījumu aģentūras “Norstat Latvija” vadītāja Linda Ezera.

Pasākuma laikā tiks skaidrots, kā ekonomikas bremzēšanās ietekmē biznesa sācējus Latvijā, kā karš Ukrainā mainījis uzņēmēju eksporta ambīcijas, kur uzņēmēji iegūst finansējumu un cik problemātiski tas ir mūsdienu ekonomikas apstākļos.

Pasākumā tiks sniegta informācija arī par “Altum” piedāvāto programmu uzņēmumu finansiālam atbalstam.

Pasākuma laikā prezentēs arī uzņēmēju domas par situāciju ekonomikā.