Atpakaļ

Amerikā atsevišķi pārtikas veikali pārdod lodes, kā dzērienus vai uzkodas

Iespējams, tas ir amerikāniskais, ko jūs šodien dzirdēsiet: Šonedēļ aģentūra Associated Press ziņoja, ka dažās mazpilsētās cilvēki tagad var iegādāties munīciju šaujamieročiem pārtikas preču veikalu automātos.

Tie pieder un darbojas American Rounds, vienu gadu vecam Dalasā bāzētam uzņēmumam. Izpilddirektors Grants Magerss (Grant Magers) teica, ka automatizētie skārienjūtīgā ekrāna automāti, kas ir federāli apstiprināti, pārbauda klientu vecumu, skenējot viņu personu apliecinošus dokumentus ar fotogrāfiju un sejas attēlus un izmantojot mākslīgo intelektuālo intelektu, lai tos salīdzinātu.

Personas, kas sasniegušas 21 gadu vecumu, var pieskarties, lai iegādātos šāviena, šaujamieroču un rokas pistoles patronas 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, tāpat kā izmantojot McDonald’s pasūtījumu kiosku, tikai visa apmaiņa aizņem ne vairāk kā divas minūtes.

Magers teica, ka viņš ir saņēmis vairāk nekā 200 veikalu pieprasījumus par automātiem, bet pašlaik darbojas tikai seši: četri Super C Mart vietās Oklahomā, viens pārtikas veikalā Fresh Value Alabamā un viens Lowe’s Market Teksasā blakus vidusskolai, ziņoja Matt Roy.

Ieroču kontroles aizstāvji ir nobažījušies… jo īpaši pēc Neatkarības dienas nedēļas nogales, kad vardarbībā ar ieročiem tika nogalināti vismaz 33 cilvēki. Lai gan viņi atzinīgi vērtē sejas atpazīšanas un vecuma pārbaudes tehnoloģijas šaujamieroču tirdzniecībā, drošības aizstāvji labprātāk redzētu šāda veida aizsardzību ieroču veikalos vai tiešsaistē, kur mazumtirgotāji dažkārt nepārbauda pircēju vecumu, nevis vietās, kur jūs pērkat maizi un sieru.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.