Atpakaļ

Apbalvos 2023.gada Latvijas labākos darba devējus

Nākamnedēļ notiks interneta personāla atlases uzņēmuma “Alma Career Latvia”, kas iepriekš zināms kā “CV-Online Latvia”, 2023.gada Latvijas labāko darba devēju apbalvošanas ceremonija, informēja uzņēmuma mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa.

Uzņēmums jau 13.gadu veicis apjomīgāko darba ņēmēju aptauju “TOP darba devējs”, lai vairākās kategorijās noskaidrotu Latvijā populārākos un atzītākos darba devējus. Pēc aptaujas rezultātiem, darba ņēmēju vērtējumā tikai viens uzņēmums labāko darba devēju “TOP50” sarakstā savu pozīciju ir saglabājis, savukārt, 13 darba devēji šajā sarakstā ir atgriezušies vai iekļuvuši pirmo reizi.

Kopumā aptaujā “TOP darba devējs 2023” piedalījās rekordliels respondentu skaits, vairāk nekā 17 000, kas balsoja par aizvadītā gada iekārojamāko darba devēju, gan arī nosakot līderus biznesa sektoros un reģionos.

Aptaujā arī noskaidrots un pasākumā tiks apbalvots uzņēmums, kas iegūs titulu “Gada izaugsme”, labāko darba devēju sarakstā pavirzoties par visvairāk vietām uz augšu, kā arī labākais darba devējs valsts sektorā.

Apbalvošanas ceremonija notiks 10.aprīlī plkst.10.30 uzņēmuma “Tet” telpās Rīgā, Dzirnavu ielā 105.