Atpakaļ

Aprīļa beigās norisināsies palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”

Sestdien, 27.aprīlī, no plkst.11 līdz 16 norisināsies palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”, informēja pašvaldībā.

Kuldīgā notiks atraktīvas, aktīvas un izzinošas nodarbes, varēs baudīt muzikālus priekšnesumus, dažādus gardumus, kā arī vērot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus virs Eiropas platākā ūdenskrituma.

Plkst.11 Pilsētas dārzā uz skatuves oficiāli tiks atklāta Kuldīgas novada aktīvā tūrisma sezona. Pēc tam skatītājus priecēs orķestra “Jūrmala” sekstets, Latvijas un Lietuvas mūziķu kopprojekts “Kad džezs saiet vimbās” un ielu teātra grupa “Puppet Street Band” no Itālijas.

Pleznas, knābjus, spalvas un spārnus, lielas un mazas zivis un citas ūdens radības varēs izpētīt vides izziņas piestātnēs, kā arī uzzināt, kas ir taksidermija un kā nenodarīt pāri Baltijas jūrai.

“Tūristu un ceļotāju lenktuve” vilinās ar aktuālākajiem tūrisma piedāvājumiem un degustācijām.

Aktīva dzīvesveida cienītājus gaidīs “Pludiņa un Āķīša taka”, drosmes, veiklības un atjautības pārbaudījumi kopā ar Kuldīgas skautiem un iespēja iemēģināt roku loka šaušanā.

Ģimenēm ar bērniem būs iespēja darboties “Meža ABC teātrī”, izziņas un atpūtas centra “Namdara darbnīcā”, tapot un tamborēt lietišķās mākslas studijas “Varavīksne” un rokdarbu kopas “Čaupe” meistaru vadībā, spēlēt spēles zaļā pļavā ar radošās apvienības “Pasaku nams” tēliem. Aktivitātes būs sagatavojis arī “Europe Direct Kuldīga”.

Mākslas cienītājus iepriecinās Tautas tēlotājas mākslas studijas “Kuldīgas palete” izstāde – darbnīca.

Gardēžus gaidīs kūpinātas zivis no Pāvilostas, SIA “Cepliņi” vārītā zivju zupa un Padures saimnieču koča.

Liepājas un Kalna ielā notiks pavasara tirdziņš, bet stāstu stāstītāji un klausītāji pulcēsies pie pavarda 18. Kurzemes stāstnieku festivāla “Ziv zup” stāstu kafejnīcā Virspilskunga tiesas nama sētā, Baznīcas ielā 34.