Atpakaļ

Ar dažādiem pasākumiem turpinās Valmieras 740.dzimšanas dienas svinības

Šodien ar dažādiem pasākumiem turpinās Valmieras 740.dzimšanas dienas svinības, informēja Valmieras novada pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistare.

Svētku galvenā skatuve atradīsies pie Valmieras Kultūras centra, kur koncertu šodien plkst.20.30 atklās Valmieras “Yamaha” mūzikas skolas ansamblis “Epic Wolf Orchestra”, kas sagatavojis koncertprogrammu, kuras laikā jauniešiem uz skatuves pievienosies gan pieredzējuši, gan arī pavisam jauni mākslinieki no Valmieras.

Plkst.21.30 uzstāsies dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris” gan ar jau zināmām kompozīcijām, gan arī jaunām dziesmām, kas ļaus ieskatīties rudenī gaidāmajā albumā, savukārt plkst.23 uz skatuves kāps grupa “Citi zēni”.

Pusnaktī sākies balle, kurā muzicēs grupa “Džentlmeņu špagats”, kas pazīstama kā kooperatīvo pasākumu un kāzu muzikanti.

Arī šovakar no plkst.23 Valmieras pilsdrupās būs skatāms multimediāls uzvedums “Valmieras dārgumi”. Uzvedumu radīts ar “3D mapping” un hologrammas tehnoloģiju palīdzību. Stāstu veidoja igauņu producentu apvienība “Gala Stage OÜ”.

Šodien svētku laikā laukumā pie Hanzas sienas sadarbībā ar “Happy Latvia” darbosies mazuļu telts, kur būs iespēja parūpēties par pašiem mazākajiem pilsētas dzimšanas dienas apmeklētājiem.