Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Ar satiksmes ierobežojumiem ceļu būvdarbu dēļ jārēķinās 70 posmos

Ceļu būvdarbi notiek 70 valsts autoceļu posmos, kur autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informēja “Latvijas valsts ceļi”.

Lielākie satiksmes ierobežojumi ieviesti uz Vidzemes šosejas no pagrieziena uz Cēsīm līdz Rīdzenei, uz Jelgavas šosejas no Jaunolaines līdz Rīgai un autoceļa Valmiera- Limbaži posmā no Umurgas līdz Iesalkājai. Tur ceļam jāplāno ievērojams papildu laiks – līdz pat 40 minūtēm.

Piektdienas pēcpusdienā palēnināta satiksme var būt arī Pierīgā, iedzīvotājiem tradicionāli dodoties uz jūras piekrasti.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz reģionālajiem autoceļiem ir autoceļa Ropaži- Ikšķile posmā no Kangariem līdz Tīnūžiem, kur līdz trīs posmos satiksme organizēta ar priekšrocības ceļazīmēm, ir ātruma ierobežojumi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Autoceļa Ventspils- Kolka posmā no Ventspils līdz Liepenei ir pieci luksoforu posmi, braukšanas ātruma ierobežojumi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes.

Ceļa Ventspils- Dundaga posmā no krustojuma ar ceļu Ventspils- Kolka līdz meža ceļam Riestu dambis ir pieci luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes.

Uz ceļa Cēsis- Salbe ir četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes. Ceļa Alūksne- Ape posmā pie Alsviķiem ir pieci luksoforu posmi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 40 minūtes.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.