Atpakaļ

“Arēnā Rīga” notiks hiphopa mākslinieka “Ozola” koncerts

“Arēnā Rīga” šovakar plkst.20 notiks hiphopa mākslinieka “Ozola” koncerts kopā ar Latvijas Radio bigbendu un vairākiem viesmāksliniekiem, informēja mākslinieka pārstāve Dagnija Dižbite-Svarinska.

Kopā ar “Ozolu” uz “Arēnas Rīga” skatuves kāps “Dons”, “Kurts”, “Prusax”, “ansis”, “Edavārdi”, “xantikvariāts”, “Steps”, “Rolands Če”, “Riga Gospel Choir”, “Ricks Feds”, “Gustavo”, Kristīne Prauliņa un “Chiziks”.

Koncerts “Arēnā Rīga” norisināsies divās daļās – pirmā daļa būs veltīta saspēlei kopā ar Latvijas Radio bigbendu un Kristīni Prauliņu. Savukārt otrā daļa būs retrospektīvs atskats uz mākslinieka visu laiku spilgtākajiem singliem.

Ģirts Rozentāls jeb “Ozols” ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem.

Muzikālo darbību uzsāka 1996.gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005”, pēc kura sekoja albumi “Cieņa un mīlestība”, “Augstāk, tālāk, stiprāk, “Dūzis” un 2009.gadā izdotais albums “Neatkarība”.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015.gadā “Ozols” atgriezās Latvijas mūzikā ar piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”.

Savas radošās darbības laikā “Ozols” uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība” un “Augstāk, tālāk, stiprāk”, astoņas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.