Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Iesūti
Atpakaļ

Atklāta reģistrācija 2025.gada Rīgas maratonam

Otrdien, 18.jūnijā, tiek atklāta reģistrācija nākamā gada “Rimi” Rīgas maratonam, informēja organizatori.

Nākamgad maratons atzīmēs 35 gadu jubileju, un tā pasākumi notiks 17.maijā un 18.maijā.

Tajā sportisti par augstvērtīgiem rezultātiem cīnīsies piecās Pasaules Vieglatlētikas savienības (“World Athletics”) kvalitātes zīmes atzītās distancēs.

No 18.jūnija iespējams reģistrēties maratona, pusmaratona, desmit kilometru, piecu kilometru un “DPD” jūdzes distancēm, bet Olimpiskās bērnu dienas un Skolu kausa reģistrācija tiks atklāta, tuvojoties skriešanas svētkiem, 2025.gada pavasarī.

Arī 2025.gadā pusmaratona, piecu kilometru un jūdzes trases paliks nemainīgas, saglabājot pasaules čempionāta skriešanā trases, kurās 2023.gadā tika kronēti pasaules čempioni.

“Rimi” Rīgas maratonam reģistrēties iespējams “Rimi” Rīgas maratona interneta mājaslapas sadaļā “Reģistrēties”.

Tāpat organizatori aicina ziedot “Kustībai par kustību”, lai palīdzētu bērniem, kuriem kustību prieks ir liegts. Ziedot bērniem ar kustību traucējumiem iespējams ziedojumu kastītēs visos “Rimi” veikalos, Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā, bet no 18.jūnija arī savā profilā, reģistrējoties Rīgas maratonam.

Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti ortožu un ortopēdisko apavu līdzfinansēšanā, kā arī citu bērniem ar kustību traucējumiem vajadzību nodrošināšanā. Iniciatīva “Kustība par kustību” norisināsies līdz 31.jūlijam.