Atpakaļ

Aucē norisināsies pilsētas svētki

Šodien un 29.jūlijā Aucē ar plašu pasākumu programmu un svētku moto “Neparasto meklēt prieks” norisināsies Auces pilsētas svētki.

Šodien no plkst.9 Ausmas un Maijas ielā notiks svētku tirgus, savukārt no plkst.11 Aspazijas laukums kļūs par piedzīvojumu parku, kur dažādās atrakcijās pārvarēt neparastus šķēršļus un izaicinājumus, baudīt lielo burbuļu šovu. Retro “Annels” atrakciju parks Ausmas ielā darbosies līdz pat 30.jūlija rītausmai.

Vienlaikus Aspazijas laukumā no plkst.11 līdz 15 visus gardēžus gaidīs Garšu skvērā, lai kopā meklētu Auces garšu un jau dienas beigās paziņotu uzvarētāju – ēdienu, kas tiks nominēts par “Auces garšu 2023”.

Tāpat par neatņemamu svētku sastāvdaļu noteikti ir kļuvis svētku gājiens, kas tradicionāli sāksies Dzelzceļa stacijas laukumā, un pēc svētku oficiālās atklāšanas sekos jaundzimušo mazuļu godināšana.

Auces jauniešu māja “Pilnīgs kosmoss” sadarbībā ar studentu biedrību “Šalkone” jauniešiem un sirdīs jaunajiem ir sarūpējusi īpašu aktivitāšu programmu saistībā ar meža tēmu. Paredzēts, ka 29.jūlijā Auces estrādē notiks mežstrādnieku stafete.

Savukārt tie, kuriem vairāk par piedalīšanos stafetēs patīk meklēt neparasto pilsētvidē, no plkst.18 varēs doties uz Aspazijas laukumu Auces centrā, kur tiks dots starts orientēšanās piedzīvojumam “Neparasto meklējot”. Dodoties “trasē”, dalībniekus gaidīs dažādi neparasti pārsteigumi, viktorīnas un loterija, un plkst.21.30 Auces estrādē notiks dalībnieku apbalvošana.

Pilsētas svētku vakara muzikālo programmu atklās muzikālais koncertšovs “Uz balli ielūdz Adamsu ģimenīte”, savukārt plkst.20 svētku viesus priecēs Marijas Naumovas īpašā jubilejas koncertprogramma, pēc kā sekos grupas “Eolika” un vakara izskaņā grupas “Carnival Youth” koncerts.

Pēc pusnakts debesīs spēlēsies lāzeršova gaismu spēles, iesildot deju placi zaļumballei, kurā kopā ar grupu “Vēja runa” varēs izkustēties deju ritmos.