Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Avārijā Krāslavas novadā gājis bojā cilvēks

Vakar Latvijā reģistrēti 154 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl desmit cilvēki, informēja Valsts policija.

Avārija ar bojāgājušo notikusi ceturtdienas rītā Latgalē – Krāslavas novada Andzeļu pagastā.

Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, kāds traktora vadītājs centies no dīķa ledus uzbraukt atpakaļ uz cietzemes, taču transportlīdzeklis apgāzās un negadījumā gāja bojā cilvēks.

Policija vēl izmeklē negadījuma apstākļus.

Ceturtdien seši cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, divi – Latgalē, bet vēl divi – Vidzemē. Divi no cietušajiem bija gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus vadītājus: trīs – Kurzemē, un pa diviem Latgalē un Rīgas apkārtnē. Visi septiņi aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 109 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 24 autovadītāji, Vidzemē – 39, Zemgalē -20, Latgalē – 15, bet Kurzemē – 11 autovadītāji. Savukārt divi vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 323 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.