Atpakaļ

Avārijā Rēzeknes novadā gājis bojā cilvēks

Vakar Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 15 cilvēki.

Vakar pēc plkst.18 Rēzeknes novada Sarkaņos uz vietējās nozīmes ceļa automašīnas “Suzuki” vadītājs nav ticis galā ar vadību un auto apgāzies uz jumta. Negadījumā bojā gāja viens cilvēks, bet vēl viena persona ar gūtajām traumām tika nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Trešdien astoņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, pa diviem – Kurzemē, Zemgalē un Latgalē, bet viens – Vidzemē. Divi no cietušajiem bija elektroskrejriteņu vadītāji, divi – gājēji, bet vēl divi – velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus vadītājus: sešus – Rīgas reģionā, divus – Latgalē, bet vienu Kurzemē. Divi vadītāji bija lietojuši narkotiskās vielas. Deviņi aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 200 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 18 autovadītāji, Latgalē – 74, Vidzemē – 58, Kurzemē – 25, bet Zemgalē – 25 autovadītāji. Viens vadītājs sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 396 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.