Atpakaļ

Avārijās Bauskas novadā un Baldonē gājuši bojā divi cilvēki

Vakar Latvijā reģistrēti 137 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 21 cilvēks, informēja Valsts policija. Turklāt avārija ar bojāgājušo reģistrēta arī ceturtdienas rītā.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), trešdien īsi pēc plkst.23 VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Rundāles pagastā ir notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji notikuma vietā konstatēja, ka katrā no automašīnām ir iespiests pa cilvēkam, kuri pašu spēkiem no vrakiem ārā netika. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji atbrīvoja cilvēkus un nodeva viņus mediķiem.

Viens no izglābtajiem negadījumā gāja bojā. Vēl divi cilvēki no transportlīdzekļiem izkļuva paši saviem spēkiem.

Savukārt ceturtdienas rītā ap plkst.6 VUGD saņēma izsaukumu uz Ķekavas novada Baldones pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Lai atbrīvotu cietušos, glābēji izmantoja hidrauliskos instrumentus.

Negadījumā cieta trīs cilvēki, kuri nodoti mediķiem. Viens cilvēks ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā.

Trešdien 12 cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, četri – Zemgalē, trīs – Latgalē, bet pa vienam – Kurzemē un Vidzemē. Seši no cietušajiem bija velosipēdisti, pieci – elektroskrejriteņu vadītāji, bet trīs – gājējs.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi divus vadītājus – pa vienam Vidzemē un Rīgas reģionā. Abi aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 158 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 28 autovadītāji, Vidzemē – 60, Latgalē – 32, Zemgalē – 20, bet Kurzemē – 18 autovadītāji. Trīs vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 368 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.