Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Biļetes uz olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru Rīgā sāks tirgot martā

Biļetes uz 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu vīriešu basketbola izlašu kvalifikācijas turnīru Rīgā sāks tirgot martā, trešdien tika paziņots kustības “#6spēlētājs” atklāšanas pasākumā.

Priekšroka iegādāties biļetes būs tiem, kuri būs reģistrējušies vietnē “6speletajs.lv”.

Rīgā gaidāmajā turnīrā Latvija A grupā tiksies ar Gruziju un Filipīnām, bet B grupā spēlēs Brazīlija, Melnkalne un Kamerūna.

Latvijas izlases aizsargs Rihards Lomažs attālinātā videouzrunā teica, ka gaida olimpisko spēļu kvalifikācijas spēles, tajā pat laikā uzsverot, ka izbaudīs februārī paredzētās valstsvienības spēles 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā.

“Dalība olimpiskajās spēlēs man nozīmētu ļoti daudz. Ja būtu sasniedzis šo mērķi, tad varētu teikt, ka mana karjera ir izdevusies. Zinu, ko tas nozīmētu arī pārējiem izlases spēlētājiem,” uzsvēra Lomažs.

“Sestais spēlētājs Pasaules kausa finālturnīrā bija ļoti jaudīgs, tāpēc šādas spēles gaidu arī vasarā,” atzīmēja saspēles vadītājs Artūrs Žagars, kurš bija viens no valstsvienības līderiem vasarā notikušajā čempionātā.

Kustības “#6spēlētājs” atklāšanas pasākumā norisinājās arī apģērbu kolekcijas prezentācija, kurā piedalījās Latvijas izlases kapteinis Dairis Bertāns, bijušais basketbolists Andris Biedriņš, Latvijas izlases līdzjutējs Indonēzijā Endrū Fadžars Hatmodžo, kurš bija speciāli uzaicināts uz pasākumu, mūziķe Aminata Savadogo, profesors Anatolijs Danilāns un vairākas interneta personības.

Kvalifikācijas turnīri tiks aizvadīti no 2024.gada 2. līdz 7.jūlijam, bet vīriešu basketbola turnīrs Parīzes olimpiskajās spēlēs norisināsies no 27.jūlija līdz 10.augustam, grupu turnīrus aizvadot Lillē, bet izšķirošās cīņas – Parīzē.