BK Ventspils uzvar svarīgā cīņā Ogrē

Svarīgu panākumu Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēlē ceturtdien svinēja BK Ventspils, kas viesos ar 78:69 pārspēja Ogres basketbolistus, liecina turnīra rīkotāju informācija.

Ventspilnieki spēles pirmo pusi aizvadīja daudz aktīvāk, ātrāk un rezultatīvāk nekā mājinieki ogrēnieši, kas arī atainojās uz tablo – pirmajā ceturksnī viesi guva 25 punktus, esot priekšā ar deviņu punktu handikapu. Ogrēnieši pamazām atguvās un lēnām tuvojās pretiniekiem, īsi pirms pārtraukuma panākot 33:37.

Otrajā puslaikā laukuma saimnieki centās atspēlēties, tomēr tuvāk par trim punktiem nevienu brīdi nespēja tikt. Savukārt mača pēdējā ceturksnī ogrēnieši jau padevās labi spēlējošajiem ventspilniekiem.

Ventspils komandā labākais ar gūtajiem 24 punktiem bija Artūrs Ausējs, bet 16 punktus sakrāja Kristaps Mediss.

Šī bija BK Ventspils 11. uzvara līdzšinējās 12 spēlēs. Ar šādu bilanci ventspilnieki šobrīd ir otrajā vietā līgā, bet punktu izteiksmē piektajā vietā, tiesa, vairākiem pretiniekiem ir lielāks spēļu skaits un sliktāka bilance.

Autors: Kuramo.lv / Foto: BK Ventspils Facebook