Atpakaļ

Apledojums un sniegs vietām Latvijā apgrūtina braukšanu

Šorīt sniegs un apledojums vietām Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem,informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.

Sniegotie ceļa posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiālie. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 18 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Līgatnes līdz Cēsu pagriezienam, Valmieras šosejas (A3) posmā no Braslas tilta līdz Stalbei, Ventspils šosejas (A10) posmā no Ventspils līdz Usmai.

Tikmēr uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā izņemot Liepājas, Kuldīgas, Jelgavas, Bauskas un Ogres apkārtnē.

Saglabājas neseno nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem pārsvarā Kurzemē un Zemgalē. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 96 grants ceļu posmā.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem.