Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Ceļu remontu dēļ no Rīgas uz Ventspili un Ērgļiem aicina braukt pa alternatīviem maršrutiem

Ceļu remontu dēļ autobraucējiem no Rīgas uz Ventspili un Ērgļiem ir lietderīgi braukt pa alternatīviem maršrutiem, informē “Latvijas valsts ceļi”.

Valsts autoceļu tīklā ir atsākušies būvdarbi, un vairākos būvdarbu posmos to šķērsošanai jārēķinās ar papildu laiku ceļā. Visplašākie satiksmes ierobežojumi ir Pierīgā uz Ventspils šosejas un uz Ērgļu ceļa.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas pie Siguldas, kur pārvada pār dzelzceļu būvdarbu laikā satiksme organizēta pa apbraucamo ceļu.

Jelgavas šosejas posmā no Rīgas līdz Jaunolainei satiksme abos virzienos organizēta pa vienu brauktuvi, un šāda satiksmes organizācija saglabāsies līdz gada beigām. Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz Smārdes pagriezienam četros posmos satiksmi regulēs ar luksoforu vai ar satiksmes regulētāju palīdzību, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, remontposma šķērsošanas laiks ir vismaz 50 minūtes. Šo posmu ieteicams apbraukt pa Rīgas apvedceļu, Liepājas šoseju un reģionālo autoceļu Jelgava – Tukums.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts reģionālajiem autoceļiem ir autoceļa Rīga- Ērgļi posmā no Rīgas apvedceļa līdz pagriezienam uz Tīnūžiem, kur ir pieci luksoforu posmi, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, līdz ar to posma šķērsošana prasa aptuveni stundu.

Autoceļa Smiltene- Gulbene posmā no Taurēm līdz Gulbenei atsākti būvdarbi pēc tehnoloģiskā pārtraukuma. Posmā ieviesti trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks – 50 minūtes, savukārt uz autoceļa Balvi- Kapūne Vārnienes tilta pārbūves laikā satiksmi pa pagaidu tiltu organizē ar luksoforu.