Atpakaļ

Ceturtdienas rītā Talsu un Saldus apkārtnēs kritiski braukšanas apstākļi

Ceturtdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā Latvijā, bet Talsu un Saldus apkārtnēs braukšanas apstākļi ir īpaši kritiski,  informē “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

“Talsu un Saldus apkārtnēs vēja un sniega dēļ braukšanas apstākļi ir kritiski, tāpēc aicinām iespēju robežās atlikt nebūtiskus braucienus un patlaban tur ceļā nedoties,” aicina ceļu uzturētāji.

Īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir visā Pierīgā, Kuldīgas, Talsu, Aizputes, Tukuma, Ogres, Limbažu, Cēsu, Valmieras, Alūksnes, Gulbenes, Ludzas, Rēzeknes, Preiļu un Krāslavas apkārtnēs.

Visā pārējā Latvijas teritorijā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti.

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 200 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

“Kritiskos un īpaši apgrūtinātos braukšanas apstākļos uzturēšanas darbi var nebūt efektīvi vai efekts var būt ļoti īslaicīgs, tāpēc aizputinājumi un apledojums var veidoties atkārtoti,” brīdina LVC.