Atpakaļ

Tukumā turpinās būvdarbiem Kurzemes ielā, tiks ierobežota transporta satiksme Raudas ielā

Līdz 24. septembrim, turpinoties būvdarbiem Kurzemes ielā, tiks ierobežota transporta satiksme Raudas ielā. 

Zem raksta redzama shēmā ar zaļu krāsu norādīta iespējamā kustība gājējiem.

Lai pa Kurzemes ielu nokļūtu pie krustojuma, nepieciešams nogriezties pa labi iebrauktuvē pie Tukuma 2. vidusskolas un veikt kustību gar skolu, jo gājēju ietves posms no iebrauktuves līdz krustojumam, gājējiem būs slēgts. Tāpat gājējiem nebūs iespējams veikt kustību no restorāna “Hesburger” līdz pirmsskolas izglītības iestādei “Pasaciņa”.

Transporta kustība būs iespējama pa Kurzemes ielu abos virzienos, bet satiksmei būs slēgts pagrieziens uz Raudas ielu, kur atļauta kustība ir tikai sabiedriskajam transportam.

Lai apbrauktu slēgto Raudas ielas posmu, aicinām izmantot Spartaka, Asteru vai Tulpju ielu. Tāpat, veicot slēgtā posma apbraukšanu, aicinām sekot līdzi satiksmes regulēšanai uzstādītajām zīmēm.

Raudas ielas posmu nepieciešams slēgt visā brauktuves platumā, lai sekmīgi turpinātos Kurzemes ielas pārbūves būvdarbi un varētu izbūvēt apakšzemes inženierkomunikācijas (ūdensvadu, lietus ūdens kanalizāciju, nodrošināt esošo elektrības un vājstrāvas tīklu aizsardzību, veikt papildus kabeļu cauruļu izbūvi un nomainīt luksoforu Kurzemes ielas un Raudas ielas krustojumā). Tāpat tiks atjaunota ceļa brauktuve un gājēju ietves.

Satiksmei slēgta būs iebrauktuve Kurzemes ielā pie Tukuma 2. vidusskolas. Tāpat arī iebrauktuve pie Tukuma 2. vidusskolas Raudas ielā būs slēgta satiksmei, atļauta kustība tikai skolas personāla un preču piegādes transportam.

Sākoties jaunajam mācību gadam, aicinām iedzīvotājus ņemt vērā, ka iepriekšējā mācību gadā izmantotā apļveida transporta kustība nebūs iespējama un skolēnus pie skolas pievest nevarēs. Automašīnas lūgums novietot tuvākajās autostāvvietās un tālāk doties kājām.