Atpakaļ

Brīvdienās tiks atklāts “Wiktorija” koncertdārzs

Sestdien, 3. jūnijā uz divām skatuvēm notiks kultūras nama “Wiktorija” vasaras sezonas atklāšana, kurā uzstāsies dueti Čipsis un Dullais un “Riga Reggae Acoustic”, enerģiskā jaunā latviešu rokgrupa “Calico” un pašmāju ska/punk veterāni “All Day Long”, kuri šajā vakarā prezentēs savu jauno albumu “Divas ielas”.

            “All Day Long” ir viena no Latvijā vecākajām joprojām aktīvajām ska/punk žanra grupām, kas savu muzikālos ceļojumus sāka 1998. gadā, kad vairāki pamatskolas beidzēji apvienoja savu entuziasmu pret instrumentu spēli un aizraušanos ar pankroku. Drīz pēc tam atklājot Jamaikas ska ritmus un to veiksmīgo sadzīvošanu ar punk skatuvi, grupai pievienojās pūšaminstrumentālisti un pārējais, tā teikt, ir vēsture. Kopš grupas rašanās nospēlēti apaļi 350 koncerti septiņās Eiropas valstīs, taču tikai 2017. gadā dienasgaismu ieraudzīja pirmais “All Day Long” albums. Beidzot laiks nākamajam ierakstam un tajā grupa atkāpjas no ilggadējās tradīcijas dziedāt angļu valodā – vairākas jaunā albuma “Divas ielas” dziesmas skanēs latviski. Liepājas koncertā albums būs pieejams gan kompaktdiska, gan kasetes formātā.

“Albuma prezentācijas svētki būs kā neliels festivāls – uz to esam aicinājuši gan tādas apvienības, ar kurām mūs saista žanriska saderība, gan tādas, ar kurām esam seni draugi. Arī prieks, ka tieši ar šo notikumu atklājam kultūras nama “Wiktorija” koncertdārzu, tā padarot pasākumu īpašu ne tikai satura, bet arī lokācijas ziņā”, saka “All Day Long”.

Kultūras nams “Wiktorija” atrodas Liepājā, Graudu ielā 36/38. Ieeja no 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes par izdevīgāku cenu pieejamas https://ticketshop.lv

 

Kultūras nama “Wiktorija” koncertdārza atklāšanas un “All Day Long” albuma prezentācijas vakara programma:
20:00 Čipsis un Dullais (koncertdārza āra skatuve)
21:00 “Calico” (kultūras nama skatuve)
22:00 “Riga Reggae Acoustic” (koncertdārza āra skatuve)

23:00 “All Day Long” (kultūras nama skatuve)

Galerijas